На Закарпатті водій автонавантажувача переїхав працівницю підприємства (ФОТО)
Його колега по роботі не побачила наближення транспорту
21 листопада до поліції Рахова надійшло повідомлення про загибель на місцевому підприємстві мешканки селища Великий Бичків.
Як повідомляє Нацполіція Закарпатської області, з’ясувалося, що 56-річний працівник підприємства, керуючи автонавантажувачем, травмував 60-річну колегу, яка, спілкуючись телефоном, не побачила наближення транспорту. Від отриманих травм, жінка померла на місці.
Співробітника підприємства, який керував автонавантажувачем, поліцейські освідчили. Чоловік перебував тверезий.
Слідчі відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 ККУ, тобто Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.
У справі призначено ряд експертних досліджень для з’ясування всіх об’єктивних обставин події.
Як повідомлялося, на Закарпатті автомобіль з Рівненщини влетів у житловий будинок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі