На Закарпатті врятували львів’янина, який ледь не потонув у Тисі
Дорогою до річки чоловік порвав човен, але все ж вирішив ризикнути і стрибнув у воду
26 березня прикордонники на Закарпатті врятували 26-річного львів’янина, який потрапив у небезпеку, намагаючись незаконно перетнути кордон з Угорщиною через річку Тиса.
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
Чоловік звернувся до шахраїв, які пообіцяли допомогти йому за 15 тисяч доларів. Після отримання грошей вони видали йому гумовий човен і вказали напрямок, але самі зникли.
Дорогою до річки чоловік порвав човен, але все ж вирішив ризикнути і стрибнув у воду. Потік річки швидко підхопив його, і він не зміг контролювати ситуацію. Після кількох хвилин боротьби з течією, він пошкодував про свій вчинок і двічі попрощався з життям. Йому вдалося дістатися до дна річки, але через переохолодження і спазм м’язів він не міг рухатися далі.
Прикордонники помітили чоловіка, викликали групу реагування та за допомогою катера витягли його з води. Вони обігріли його, дали сухий одяг та гарячий чай. Наразі триває пошук шахраїв, які організували цей нелегальний перетин кордону.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі