На Закарпатті викрили масштабну схему з розкрадання лісу (фото)
У четвер, 25 липня, на Закарпатті, співробітники СБУ викрили незаконну реалізацію лісосировини посадовцями лісової охорони Лазещинського лісництва держпідприємства «Ясінянське ЛМГ».
Про це повідомила прес-служба відомства.
Як зазначається, оперативники спецслужби встановили, що службовці декількох структурних підрозділів здійснюють несанкціоновану заготівлю та збут лісосировини в особливо великих розмірах. Зловмисники необлікований ліс продавали місцевим лісопильням.
Крім того, під час обшуків правоохоронці виявили велику кількість круглого лісу та пиломатеріалів без документів про їхнє походження, а також необліковані засоби деревообробки. За попередньою інформацією, у результаті таких зловживань посадовці лісництва отримали понад 300 тисяч гривень «прибутку».
Наразі, профільні експерти оцінюють масштаби екологічної шкоди. Тривають слідчі дії, а також перевіряється інформація щодо можливого контрабандного переміщення незаконно заготовленої деревини за кордон.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
1
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
1
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
3
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі