На Закарпатті за загадкових обставин помер співробітник ТЦК: поліція розслідує обставини

Що стало причиною смерті має встановити слідство

В Закарпатській області поліція розслідує смерть працівника ТЦК, якого знайшли біля полігону під Ужгородом з проломленою головою. Про передчасну загибель військового повідомив на сторінці Закарпатський ОТЦК та СП, пише Укрінформ

За даними видання, військового доставили до лікарні, проте чоловік помер у медзакладі. Точну причину смерті повинна встановити судмедекспертиза.

Інцидент стався ще 21 серпня. Як стало відомо, поліція відкрила кримінальну справу, наразі головна версія - навмисне вбивство.

«Відомо, що чоловік помер в лікарні. За фактом смерті військовослужбовця відкрито кримінальне провадження за статтею 115 ККУ (умисне вбивство). Наразі чекаємо висновки судмедекспертів, які повинні визначити причину смерті», - розповіла речниця ГУНП у Закарпатській області Ганна Дан.

Загиблий - Василь Стець, до війни був футбольним тренером з Перечина, вчителем фізкультури Перечинського ліцею. Після повномасштабного вторгнення чоловік служив в Ужгородському районному Центрі комплектування та соціальної підтримки.

У поліції підтверджують факт, що чоловіка було знайдено біля полігону під Ужгородом та звідти доставлено до лікарні.

Читайте також: проводяться понад 200 одночасних обшуків у всіх регіонах країни у приміщеннях ТЦК, МСЕК і ВЛК (ФОТО, ВІДЕО)

Водночас, родичі військовослужбовця в соцмережах говорять про те, що на момент його знайдення у нього була травма голови. До лікарні чоловік потрапив уже непритомний, а згодом помер.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський