На Закарпатті затримали групу фіктивних «фірм» перевезення вантажів (відео)
Злочинна група на території Німеччини, Чехії, Польщі, Італії, Литви, Латвії, Словенії, Австрії, Франції, Північної Ірландії, Королівства Бельгії, Королівства Нідерландів.
«До організованої злочинної групи входило п’ять мешканців Закарпатської області: 43-річний організатор, ще один співорганізатор і три виконавці», — розповіли у пресслужбі Національної поліції України.
Зловмисники створювали фіктивні компанії з перевезення вантажів та пропонували свої послуги закордонним і вітчизняним підприємствам. Працівники «фірми» також працювали за підробленими особистими документами.
Одні учасники групи підробляли і виготовляли фіктивні закордонні паспорти, посвідчення водіїв, страхові поліси, техпаспорти транспортних засобів, забезпечували дублікатами державних номерних знаків для автомобілів, а також виготовляли документи та печатки компаній різних форм власності.
Інші члени ОЗГ — водії, за підробленими закордонними паспортами, водійськими посвідченнями та документами іноземних компаній здійснювали перевезення.
https://www.facebook.com/UA.National.Police/videos/721528671769587/
Надалі, заволодівши вантажем, зловмисники контрабандою переправляли товар на територію України. І вже вдома збували викрадену продукцію.
Наразі, сума завданих потерпілим збитків сягає 9,5 мільйона гривень. 7 жовтня правоохоронці провели 58 санкціонованих обшуків за місцями проживання та перебування членів злочинного угруповання. У результаті правоохоронці виявили та вилучили речові докази, які підтверджують їх злочинну діяльність.
Усім п’ятьом членам злочинної організації оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частинами 1, 2, 4 ст. 190 (шахрайство) та ст. 255 (створення злочинної організації) Кримінального кодексу України. Їх затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Крім цього, українські поліцейські встановили причетність членів злочинної організації до правопорушень, які розслідуються правоохоронними органами на території країн Європейського Союзу.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі