На Закарпатті затримали злочинців, які хотіли встановити контроль над регіоном (фото)

NPU (1)
NPU (1)

Під час затримання, чоловіки, що перебували в автомобілях, чинили збройний опір правоохоронцям. У результаті спецоперації, затримано семеро осіб. Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова посилено заходи безпеки на Закарпатті. Отримавши оперативну інформацію, оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області Нацполіції, спецпризначенці, співробітники Служби безпеки України, детективи ГУНП, спільно з прокуратурою області, провели спільну спецоперацію для затримання учасників злочинного угруповання, які планували  встановити контроль над регіоном.

Відтак у суботу, 8 лютого, у с. Нижні Ворота, затримали лідера та членів злочинного угрупування.

За інформацією правоохоронців, учасники ОЗГ були озброєні, тому прийняли рішення про залучення до поліцейської операції спецпідрозділ КОРД та роту особливого призначення поліції області. Під час затримання особи, які перебували в автомобілях, чинили озброєний опір та намагалися втекти з місця події. Однак, їх затримали. У результаті, ніхто не постраждав.

Варто зазначити, що лідер злочинної групи пересувався на броньованому автомобілі. З місця події вилучено транспортні засоби та зброю.

Наразі, слідчо-оперативні дії тривають. Після проведення відповідних процесуальних заходів буде вирішуватися питання про відкриття кримінального провадження та повідомлення затриманим про підозру.