На Закарпатті жорстоко побились школярки
Двоє дівчат однієї зі шкіл району побилися через неприязні стосунки. Одна з школярок потрапила в лікарню, повідомляє Мukachevo.net.
В одному з навчальних закладів в смт. Вилок Виноградівського району між двома ученицями стався конфлікт, що переріс у бійку.
Згідно повідомлення відділу комунікації поліції Закарпатської області, 15-річна школярка побила 13-річну, через що останню госпіталізовано до лікарні з підозрою на струс мозку.
“Правоохоронці встановлюють всі обставини бійки 15-річної та 13-річної учениць школи в смт Вилок. Поліцейські з’ясовують причини конфлікту, який трапився на території навчального закладу. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ, тобто умисне легке тілесне ушкодження. Попередньо у 13-річної дівчинки діагностовано струс мозку. Щодо другої школярки, то для об′єктивного розслідування вона теж має пройти обстеження”, — розповіла УНН речниця ГУ НП у Закарпатській області Тетяна Щоголева.
Батьки про побиття у поліцію ще не заявляли. Про травмовану дитину до поліції повідомили лікарі. Слідчі дії у справі тривають.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі