На заході України «на гарячому» затримали диверсантів, які підпалили енергооб’єкт «Укрзалізниці» (ФОТО)
Організатором диверсії був 24-річний рецидивіст, який раніше відбував покарання за викрадення автомобілів
На Буковині Нацполіція та СБУ затримали двох чоловіків, причетних до диверсійної діяльності.
Як повідомили у поліції, зловмисники на замовлення російського ворога підпалили релейну шафу, що забезпечувала роботу сигналізації на залізничному переїзді у Чернівецькому районі. Обох зрадників правоохоронці затримали «по гарячих слідах», одразу після вчинення підпалу. За скоєне їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
У результаті злагодженої роботи співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Чернівецькій області, спільно з оперативниками обласного управління Служби безпеки України встановили осіб, причетних до підпалу релейної шафи та затримали їх у процесуальному порядку.
За інформацією правоохоронців, організатором диверсії був 24-річний рецидивіст, який раніше відбував покарання за викрадення автомобілів. Після виходу на волю він отримав замовлення від російських спецслужб на підпал енергооб’єктів «Укрзалізниці» на заході держави. Буковинець погодився та залучив до виконання злочинного завдання 34-річного знайомого, жителя Чернівецького району.
Зрадники заздалегідь підготувалися та реалізували ворожий план – підпалили релейну шафу, що забезпечувала роботу сигналізації на нерегульованому залізничному переїзді у Чернівецькому районі.
За місцем проживання диверсантів правоохоронці провели санкціоновані обшуки під час яких виявили та вилучили мотоцикл, мобільні телефони, банківські картки, одяг, а також предмети, які вони могли використовуватися для виготовлення вибухових пристроїв та запальних сумішей.
Читайте також: росія розпочала масовані атаки на залізничну інфраструктуру
Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 113 (Диверсія) ККУ. Наразі обом зрадникам повідомлено про підозру. За клопотанням правоохоронців суд обрав підозрюваним запобіжні заходи – тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Під час пожежі у лікарні Ужгорода загинув пацієнт (ФОТО)
До гасіння було залучено 32 рятувальники та 9 одиниць техніки
ЗНО стане обов'язковим для учнів 4-х класів
Фінансування проведення ДПА у формі ЗНО в початковій школі буде здійснюватись за кошти держбюджету
Омбудсменка повідомила, чи будуть в Україні мовні патрулі
Мовна омбудсменка вважає, що на сьогодні не варто посилювати санкції та підвищувати штрафи за порушення мовного законодавства
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Внести у Кримінальний кодекс зміни! За такі і подібні їм злочини під час воєнного стану - страта! Тоді такі виродки будуть боятися!
По закону війни диверсант має бути знищений,а не годувати його і охороняти за рахунок народу!