На заході України сьогодні вдень стався землетрус
Поштовх стався між селами Новий Мізунь та Мислівка, у гірській частині Карпат
У Карпатах біля сіл Новий Мізунь і Мислівка стався землетрус магнітудою 1,4. Його класифікували як невідчутний. Поштовх зафіксували на глибині 2 км, повідомили у Головному центрі спеціального контролю.
Вранці 29 жовтня у Вигодській громаді Івано-Франківської області зафіксували землетрус магнітудою 1,4 за шкалою Ріхтера. Поштовх стався між селами Новий Мізунь та Мислівка, у гірській частині Карпат. За класифікацією фахівців, такий землетрус відноситься до невідчутних для населення. Глибина епіцентру становила 2 кілометри.
Читайте також: У Львові 3 листопада запустять опалення в житлових будинках по всьому місту
У центрі наголосили: якщо хтось із мешканців Прикарпаття все ж відчув коливання, варто залишити відповідне повідомлення за спеціальним посиланням. Такі дані допоможуть уточнити енергетичні параметри події та покращити моніторинг сейсмічної активності в регіоні.
varta1.com.ua: Новини
У Хмельницькому під завалами будинку, де стався вибух, виявили тіла двох людей (ФОТО, ВІДЕО)
Унаслідок події зруйновано 9 квартир, пошкоджено ще 15, постраждало п’ятеро людей, серед них — дитина
Україну рекомендують включити до програми супутникового зв’язку ЄС
Підключення України до програми супутникового зв’язку ЄС забезпечить безпечний космічний зв’язок
У Чернівцях затримали чоловіка, який зберігав вибухівку вдома
Вдома зберігав предмет, зовні схожий на вибухову речовину
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі