На заході України затримано коригувальника ракет на аеродроми ЗСУ
Ворог планував використати цю інформацію для ракетно-дронових ударів по вітчизняній військовій авіації
На Хмельниччині СБУ затримала агента фсб, який збирав розвіддані для вогневого ураження аеродромів ЗСУ на заході України. Про це інформує СБУ.
53-річний місцевий безробітний потрапив у поле зору окупантів як прокремлівський «коментатор» на Телеграм-каналах.
Основним завданням агента було виявлення злітно-посадкових смуг ЗСУ у західних областях України та відстеження «графіка» бойових вильотів на аеродромах.
Ворог планував використати цю інформацію для ракетно-дронових ударів по вітчизняній військовій авіації.
Кіберфахівці Служби безпеки завчасно викрили агента і покроково задокументували його розвідактивність. Після проведення спецзаходів для убезпечення локацій Сил оборони зрадника затримали за місцем проживання.
Під час обшуку у нього вилучено телефон, на якому він накопичував інформацію і готував «звіт» для фсб.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
varta1.com.ua: Новини
Львівщина попрощається з Героєм Василем Думичем
О 15:00 відбудеться чин похорону в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Лавриків
У Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволить посадовцям уникати відповідальності за корупцію
Ініціаторами законопроєкту стали переважно народні депутати від фракції «Слуга народу»
У рівненській лікарні помер захисник з Львівщини Ігор Павлів
Зустріч траурного кортежу відбудеться у суботу, 31 травня, у Самборі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі