На Запоріжжі окупанти призначили заступником мера двірника

Двірник заявляє, що розмовляє з каміннями

У Бердянську окупанти та колаборанти залучають до своїх лав місцевих неблагонадійних мешканців. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Так званий мер курортного міста Олександр Сауленко призначив своїм заступником громадянина України Самойленка Микиту Івановича, уродженця Бердянська.

До призначення він працював двірником в КП «БердянськЕкоТранс». Себе позиціонує як творчу особистість, стверджує, що бачить візерунки уві сні та розмовляє з каміннями.

Чоловік відразу після вторгнення ворога, добровільно перейшов на сторону окупаційних військ та погодився на співпрацю з ними. 

Самойленко зайняв посаду заступника так званого мера щодо питань архітектури. Він займається підготовкою пам’ятних місць міста до святкування дня перемоги 9 травня — прикрашає клумби та фарбує бордюри.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль