На Запорізькій АЕС знову пожежна небезпека
Ситуація на ЗАЕС залишається напруженою через некомпетентне управління станцією фейковим російським керівництвом,
На території тимчасово окупованої Запорізької АЕС знову пожежна небезпека – цього разу поблизу енергоблоків станції. Про це інформує Енергоатом.
За наявною інформацією, горить сухий очерет на місці зруйнованого росіянами Каховського водосховища.
Ситуація на ЗАЕС залишається напруженою через некомпетентне управління станцією фейковим російським керівництвом, яке постійно порушує вимоги ядерної, радіаційної та пожежної безпеки.
Підтвердженням цього стали постійні пожежі на захопленій рашистами Запорізькій АЕС, які набули системного характеру.
11 серпня 2024 року на території Запорізької атомної електростанції повністю вигоріла градирня №1 системи технічного водозабезпечення станції. А 19 липня 2025 року в районі ЗАЕС було зафіксовано задимлення, спричинене лісовою пожежею.
Чергова подія сьогодні вже безпосередньо загрожує ядерній, радіаційній і пожежній безпеці станції через близькість місця горіння до критичної інфраструктури ЗАЕС.
Ситуація відслідковується Кризовим центром НАЕК Енергоатом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі