На Запоріжжі загинув Герой зі Львівщини Степан Нечай
Його життя обірвалося 8 квітня 2025 року, внаслідок влучання ворожого FPV дрону в районі н.п. Новояковлівка Запорізької області
Востаннє до свого рідного дому в с. Шабельня повертається Захисник, Нечай Степан Іванович, 23 березня 1986 року народження. Про це інформує Рава-Руська міська рада.
Його життя обірвалося 8 квітня 2025 року, внаслідок влучання ворожого FPV дрону в районі н.п. Новояковлівка Запорізької області .
"Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружині, дітям та сестрі Героя. Поділяємо біль великої втрати з рідними та близькими. Ми завжди будемо вдячні за невимовний внесок у захист нашої країни!
Вічна пам’ять і низький уклін Захиснику!" - йдеться у повідомленні.
Про місце, дату та час похорону буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі