На Запоріжжі загинув Герой зі Львова Андрій Павлів

З початком повномасштабного вторгнення став добровольцем у Львівське ТРО (нині - 125 окрема важка механізована бригада)

21 серпня на околицях села Полтавка Запорізької області, виконуючи бойове завдання, загинув сихівчанин — Павлів Андрій Андрійович (1994 р.н.). Про це інформує Сихівська районна адміністрація.

До війни працював різноробом-будівельником, клав бруківку. З початком повномасштабного вторгнення став добровольцем у Львівське ТРО (нині - 125 окрема важка механізована бригада), де служив оператором відділення протитанкових ракетних комплексів.

У Андрія залишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей - 9-річна донечка та 6-річний син, який цього року має йти у перший клас.

Про чин похорону буде відомо згодом.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері