На засідання Винниківської міськради викликали поліцію

Screenshot_4
Screenshot_4

У п’ятницю, 18 жовтня, відбулася сесія Винниківської міської ради, яка виявилася найбільш скандальною за останні роки. Про це пише «Винниківський вісник».

Розпочалося з того, що депутати довго не могли вирішити процедурні питання щодо закриття попередньої, 18-ої, сесії ВМР. У сесійній залі тривали довгі суперечки, що підігрівало й без того «гарячу» ситуацію. Адже згадана сесія була просто переобтяжена земельними та комерційними питаннями, які мали вирішувати народні обранці.

Коли ж депутати дійшли згоди щодо закриття попередньої, 18-ої, сесії й відкрили чергову, 19-ту, то в залі запанувала небезпечна атмосфера.

І з кожним земельним або комерційним (а більшість таких питань стосувалося спорудження у Винниках висотних багатоквартирних будинків, а квартири, як ми знаємо, зараз коштують у нашому місті просто фантастичні гроші!) ситуація все більше виходила з-під контролю головуючого. Так, один із депутатів заявив, що на нього чиниться тиск задля прийняття якогось рішення (про яке саме рішення йдеться — він не повідомив). У залі лунали образи й лайки опонентів. Міський голова декілька разів зупиняв пленарне засідання й збирав голів фракцій, щоб знайти вихід із чергової катавасії, яку влаштовували різні особи. Довелося й переголосувати деякі питання, які викликали особливе обурення присутніх (наприклад, питання ОСББ «Мрія»).

Та апогеєм стало те, що один із присутніх на сесії обсипав депутатів борошном. Після цього довелося викликати поліцію, щоб угамувати деяких осіб.

Винниківські депутати одразу ж пригадали особі, яка здійснила цей вчинок, про те, що він сам є злісним порушником будівельних норм і правил. А ще, як з’ясувалося, цей чоловік є одним із найбільших забудовників у Винниках, який багато років провадить тут комерційне будівництво. Депутат Надія Жигало заявила, що цей підприємець не доплатив у бюджет Винник два мільйони гривень, а термін сплати, мовляв, минув ще в серпні. На що підприємець відповів, що винен один мільйон  і чотириста тисяч гривень та пообіцяв, що таки з громадою (міським бюджетом) розплатиться.

Коли ж у КЦ «Дозвілля» прибули правоохоронці, то напруга в залі зменшилася. Але ситуація загострилася, коли вже на вулиці Шевченка поліція намагалася з’ясувати причини агресії згаданого підприємця. Зчинився ґвалт, тому що він не хотів розмовляти з правоохоронцями. І йому це вдалося.

«Від усього цього «сесійного видовища» залишилися просто жахливі враження. Це все викликає огиду в більшості людей, які живуть за мізерні зарплати й пенсії. Але живуть чесно. І вони змушені спостерігати за тим, як в країні, яка веде виснажливу боротьбу за своє існування з російським агресором, деякі особи прагнуть лише одного — безмежної наживи за рахунок громади, за рахунок своїх сусідів, мешканців, які живуть із ними в одному місті. І це все дуже сумно. Можливо, вони гадають, що таким чином, обдерши до нитки своїх співгромадян, вони чкурнуть в ЄС або в США й там житимуть щасливо на крадені кошти зі своїми сім’ями? То нехай знають, що цього не буде. Ще нікому в світі безкарно не обійшлося грабувати невинних людей. Обов’язково чужа кривда відіб’ється, як не на них, то на їхній нащадках. Хто не вірить, то нехай прочитає історію найбільших казнокрадів, шахраїв і дуремарів. Усі найжахливіші трагедії відбувалися саме в їхніх сім’ях і родинах. Звісно ж, ніхто нікому не бажає біди, тому для її уникнення й існують закони, яких ми всі маємо дотримуватися. А також совість. На жаль, як ми бачимо, не у всіх вона є. Тому й виникла сьогоднішня ситуація на сесії ВМР», — йдеться у повідомленні.