На Житомирщині два літаки L-39 зіткнулися фактично на старті
Заява Юрія Ігната
Зіткнення двох літаків L-39 на Житомирщині відбулося фактично на старті, однак детальні обставини трагедії будуть зрозумілі після завершення слідства Державним бюро розслідувань. Про це в інтерв'ю Суспільному розповів речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат.
Йдеться про виконання пілотами бойового завдання.
«Був виліт, вони фактично на старті, коли вилетіли з аеродрому, зіткнулися. Коли летіли, виконували те завдання, яке поставили їм частина», – сказав Ігнат.
Літаки L-39 використовуються не лише для навчальних польотів, але і для виконання різних завдань.
«В нас зараз майже по всій території країни майже всі вильоти бойові, тому що йде війна», – додав речник.
Юрій Ігнат розповів, що троє пілотів на двох літаках виконували маневри в парі.
«Польоти на групову злітаність – це одразу злітає два літаки. Це тактичний прийом, який потрібний для того, щоби воювати з окупантами. Чим ближче вони один біля одного в груповій злітаності, тим вони можуть бути менш помітними на радарах ворога», – додав він.
«Що саме стало причиною? Мені навіть досвідчені льотчики, дуже досвідчені, кажуть, що сказати важко. Треба розбиратися – бортові самописці, радіообмін, все це буде проаналізовано і буде надано цю інформацію, що відбувалось», – сказав речник Командування Повітряних сил.
Читайте також: у Києві прощаються з легендарним українським пілотом «Джусом».
Нагадаємо, 25 серпня на Житомирщині зіткнулися навчально-бойові літаки Л-39, троє льотчиків загинули.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
Коментарі