На Житомирщині сім'ї для поховання привезли тіло іншого військового
Відкривши труну, побачили тіло іншого полеглого
![](/uploads/media/10/5e/105e745fb28b04bdf530ef72a5184eae_w960.jpg)
Родині загиблого військового Романа Богодвида привезли для поховання тіло іншого бійця.
Про це повідомляє «Суспільне».
«4 вересня моєму синові вручили повістку. 6 вересня його забрали у Чернігів. Там він був два тижні. Потім зателефонував і сказав, що його підрозділ відправляють на позицію, і його не буде на зв’язку декілька днів. В отриманому сповіщенні написано, що її син Роман загинув 28 жовтня 2023 року через влучання російської ракети поблизу Богданівки Бахмутського району. 5 листопада його мали поховати», — розповіла жінка.
Першим подивився на тіло у труні його брат.
«Коли брат вийшов із хати, то сказав, що загиблий у труні воїн не схожий на Романа. Потім зайшла я і побачила, що це не Роман. Ми були шоковані. Уявляєте, який у нас був стан. У нього щетина була світлою, із сивиною, а у цього чоловіка — чорна. І нігті у мого сина були інші — круглі. Ми труну знову у морг завезли. Там ще раз дивилися на нього, знявши одяг. У мого сина волосся було на грудях. А у цієї дитини, яка лежала у труні, тіло чисте, біле», — говорить дружина загиблого Ольга.
Читайте також: На Львівщині чоловік вигадав шахрайську схему привласнення меду
У ТЦК кажуть, що потрібно писати заяву в поліцію для відкриття кримінальної справи за фактом зникнення людини, а тіло повертається до моргу для зберігання. Далі проведуть експертизу ДНК, яка підтвердить слова сімейства Богодвид.
![](/uploads/media/4f/00/4f00794fcf1e3f77bef1790c140835db_w1280.jpg)
НБУ змінив курс гривні щодо долара
Курс зрушив з місця
![](/uploads/media/e5/b4/e5b46fba9d2788a36bea57443201c31c_w1280.jpg)
У Луцьку двоє братів з Полтавщини вщент спалили супернику автомобіль (ФОТО)
Один із них приревнував потерпілого до своєї дружини
![](/uploads/media/ae/cd/aecd85f4a4eced58771991030a841825_w640.jpg)
Завтра Львів попрощається із захисниками України Юрієм Демиденком та Юрієм Главацьким
Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок