На Житомирщині вдруге за три дні пролунали вибухи, є жертви
Інформацію підтвердили у військовій адміністрації
У неділю, 22 травня, у місті Малин, що на Житомирщині, пролунали вибухи. Інформацію про це «Суспільному» підтвердив міський голова Малина Олександр Ситайло.
Вибухи сталися під час повітряної тривоги, яку оголосили на Житомирщині, о 13:10 год.
Після ракетного обстрілу Малина, 20 травня, у мережі практично одразу з’явилося відео з місця вибуху. СБУ нагадує, що відео та фото, зроблені на місці вибухів, суворо заборонено поширювати в мережах або навіть ділитися ними один з одним. Такі фото та відео можуть допомогти коригувальникам вогню планувати ще один удар. Не кидайте фото та відео з місця вибуху у жодні соцмережі чи канали.
Як стало відомо згодом, внаслідок удару російських військ по Малину загинула щонайменше одна людина. Про це розповів голова Житомирської військово-цивільної адміністрації Віталій Бунечко.
За його словами, інформація попередня, оскільки на місці удару продовжують розбирати завали.
«Поки що нічого більш конкретного сказати не можу, хіба що вже підтверджена інформація про одного загиблого. Удар по Малину дуже схожий на той, що був 20 травня. На місці удару була пожежа, ліквідувати її вдалося буквально ось — ближче до сьомої години вечора. Щодо пошкоджень, то на місці працює експертна група. По факту, знову постраждали будинки тих людей, які щойно лише почали їх лагодити і позабивали вікна», — розповів Віталій Бунечко.
Також, як повідомило повітряне командування «Центр» на своїй сторінці в мережі Facebook повідомило, що підрозділи протиповітряної оборони повітряного командування «Центр» знищили чотири крилаті ракети, котрі летіли на Житомирщину.
«22 травня, близько 13:00 год, ворог завдав ракетного удару по об’єктах інфраструктури Житомирської області. Чотири крилаті ракети було знищено підрозділами протиповітряної оборони повітряного командування «Центр». Три ракети ліквідовано авіацією та ще одну — підрозділом зенітних ракетних військ повітряного з’єднання. За наявною інформацією, Житомирщину атаковано з південно-східного напрямку крилатими ракетами морського базування», — сказано у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі