На Житомирщині виявили тіла сімох чоловіків з Вінницької області (ВІДЕО)
За попередніми даними, люди загинули від отруєння чадним газом
![](/uploads/media/b4/3f/b43faf0d79caaa0c1f6cbc4ca2c0b9ae_w1920.jpg)
На Житомирщині 7 людей загинули від отруєння чадним газом, повідомляє ДСНС.
Трагедія сталася у с. Великі Низгірці Бердичівського району. За попередніми даними, витік чадного газу відбувся через несправність газового опалення у приватному житловому будинку. Наразі поліцейські з’ясовують всі обставини події.
Як повідомляє «Суспільне», попередньо – всі загиблі з Вінницької області, які винаймали будинок на період роботи.
6 лютого в будинку одного з сіл Семенівської громади знайшли сімох людей без ознак життя. На місці події працює слідчо-оперативна група, криміналісти та інші профільні служби. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написала голова Семенівської громади Наталія Семенюк.
У коментарі «Суспільному» речниця Головного управління Нацполіції в Житомирській області Вікторія Дубовик розповіла, що подія трапилася у селі Великі Низгірці. Один з жителів села зранку 6 лютого сповістив поліцію про те, що виявив сімох чоловіків без ознак життя.
«Близько 9 ранку чоловік повідомив до Бердичівського райвідділу поліції, що в одному з будинків він виявив тіла без ознак життя. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Попередньо встановлено, що семеро жителів Вінницької області 5 лютого пообіді приїхали до будинку, який винаймали для проживання на період роботи в одній з агрофірм. Зранку 6 лютого до місцевого жителя села звернулася дружина одного з чоловіків, який не виходив на зв’язок», — поінформувала Вікторія Дубовик.
За словами речниці поліції, попередня причина загибелі чоловіків – отруєння чадним газом.
Зараз на місці події працюють поліцейські, ДСНС, медики та газова служба. Відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».
;t=26s
![](/uploads/media/94/4d/944d4fa2c8c0bfdce21e3f4f3dc15a8c_w960.jpg)
Влада планує, що військовозобов'язані українці в Польщі теж будуть отримувати електронні повістки
Олександр Завітневич зробив важливу заяву щодо вручення електронних повісток
![](/uploads/media/ed/ae/edae6e8fbb9df2c23ea09a06bbd403f8_w640.jpg)
У росії заочно заарештували Арестовича
На два місяці...
![](/uploads/media/41/92/419257c01ce2bb8ee75acfb3a32fbe3f_w960.jpg)
Федоров запевняє, що надсилання повісток через «Дію» наразі не планується
Водночас, Мінцифри планує відкрити код «Дії», завдяки чому розробники з усього світу зможуть подивитися, як функціонує застосунок