На Житомирщині 14-річна дівчина врятувала свого 11-річного братика із палаючого будинку (ФОТО)
Під час пожежі старша 14 –річна дівчинка свого меншого брата, 2006 року народження. 11 –річний хлопчик отримав 70% опіків тіла, його госпіталізовано до центральної районної лікарні.
На Житомирщині рятувальники ліквідовують пожежу у приватному будинку, 70% опіків тіла отримав 11-річний хлопчик. Про це повідомляє ДСНС у Житомирській області.
27 лютого об 11:04 до Служби порятунку «101» м. Радомишля надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому житловому будинку в с. Спірне.
На момент пожежі у будинку знаходилось троє дітей, батьків вдома не було. На час прибуття рятувальників будинок горів по всій площі. О 12:48 пожежу вдалося локалізувати.
Під час пожежі старша 14 –річна дівчинка врятувала своїх менших братів, 2006 та 2009 років народження. 11 –річний хлопчик отримав 70% опіків тіла, його госпіталізовано до центральної районної лікарні.
Попередня причина займання – необережне поводження з вогнем під час розпалювання. Зі слів дітей, вони намагалися розтопити піч (для розпалювання діти використовували бензин).
Як вдалось з'ясувати, найменший 8-річний хлопчик встиг вискочити через вікно та сповістити про пожежу сусідів. А його 11-річного брата, який під час займання отримав 70% опіків тіла, вивела із будинку старша сестра.
На місці події працювало відділення рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 осіб. Усі обставини надзвичайної події наразі з’ясовуються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі