На Золочівщині, через погане виконання службових обов’язків завідувачки, загинула бібліотекарка

unnamed
unnamed

Прокуратура Золочева скерувала до суду обвинувальний акт щодо 48-річної завідувачки бібліотеки однієї із районних держадміністрацій області. Її обвинувачують в порушенні вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людини. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.


Жінка відповідала за газове господарство у бібліотеках району. Вона знала, що газопостачання на опалювальний сезон 2018–2019 в приміщення цієї бібліотеки не буде подаватися, оскільки вона не подала для цього необхідних документів. Разом з тим, обвинувачена не вжила заходів, щоб запобігти спробам самовільно відновити газопостачання. Належних умов безпеки для цього не було.


За результатами експертиз, встановлено причинний зв’язок такої безвідповідальності жінки зі смертю бібліотекарки. Якщо вину доведуть, то обвинуваченій загрожує максимальне покарання — позбавлення волі на термін до 7 років, без  права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 2 років або без такого.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.