На Золочівщині злодій викрав 150 тисяч гривень
З офісу одного з підприємств у Золочівському районі було викрадено значну суму грошей. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Наталії Магулки, Золочівський ВП.
В Золочівський відділ поліції 16 березня звернулася 37–річна жінка - приватний підприємець, мешканка одного із сіл району. Жінка розповіла, що з офісу її підприємства було викрадено кошти у сумі 150 тисяч гривень. Зловмисник проник у приміщення в ніч на 16 березня, розбивши вікно.
Правоохоронці встановили, що до скоєння крадіжки причетний 33-річний житель одного із сіл району.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення,- карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі