На «Звитязі Нескорених» переміг львівський поліцейський Юрій Каламбет (фото)
У суботу, 11 липня, у Києві відбулися змагання між воїнами АТО/ООС, які зазнали поранень під час виконання службових обов’язків. Цей інклюзивний захід під назвою «Звитяга Нескорених» відбувається вже вдруге. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Учасники традиційно випробовували себе в таких дисциплінах, як легка атлетика, пауерліфтинг на візках, веслування на тренажерах, волейбол сидячи та інвастронг. А цього року учасники спробували себе ще й і у стрільбі з лука.
[gallery link=«file» ids=«206478,206479»]
Львівщину на змаганнях представив Юрій Каламбет — лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції, який вже вдруге відстоює честь області на цих змаганнях.
Цього разу Юрій виборов перше місце у двох дисциплінах — волейбол сидячи та біг з орієнтуванням.
«Побував вже вдруге на цьому заході, приємно було ще раз зустрітися з побратимами, з багатьма був знайомий ще з минулого року, з кимось познайомився вперше», — каже Юрій.
31-річний Юрій Каламбет, поліцейський, учасник бойових дій, служить в органах внутрішніх справ України з 2012 року. У 2014 році був відзначений подякою міністра МВС «За сумлінне виконання службових обов’язків», у 2015 — отримав державну нагороду України «Захиснику Вітчизни», у 2016 — недержавну відзнаку «За участь в АТО». Одружений, виховує семирічного сина та дворічну доньку.
У 2014 році Юрій пішов служити у добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України у Київській області, у складі якого вирушив в зону проведення антитерористичної операції (АТО).
Контузію отримав 29 серпня 2014 року під Іловайськом. Далі було довге лікування, потім тривала реабілітація, а далі – продовжив службу у поліції Львова.
«Спортом я займався ще з дитинства — грав у регбі, займався легкою атлетикою, любив бігати марафони. Завжди підтримував фізичну форму. А про змагання довідався від друзів у 2018 році і одразу вирішив взяти участь у відборі, — згадує він. — Пройшов лише з другого разу. Найкраще почуваюся у таких дисциплінах, як метання ядра, велогонка та біг». Юрій розповідає, що у спорті його підтримують дружина, діти, товариші по роботі, керівництво, ветерани, з якими служив в АТО, інколи навіть незнайомі люди.
«Звитяга Нескорених» — це комплексний інклюзивний захід для ветеранів, які дістали ушкоджень під час участі в АТО/ООС чи виконання службових обов’язків. У змаганнях беруть участь військовослужбовці МВС та СБУ.
Як і торік, до «Звитяги Нескорених» приєдналися учасники команди «Invictus Games: Team Ukraine», щоб показати іншим ветераном, що попри складні життєві обставини потрібно робити крок до нових перемог і провадити здорове й активне життя.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі