Наближається негода: на Львівщині оголосили штормове попередження







На території Львівської області синоптики оголосили штормове попередеження. Про це інформує департамент цивільного захисту населення Львівської ОДА.


Вночі 7 липня, у Львівській області прогнозують значні дощі, по південному заходу місцями сильний дощ; грози, під час гроз шквали 17–22 м/с, подекуди град.
Вдень 7 липня грози, місцями шквали 15–20 м/с, град.


У Львові вночі 7 липня гроза, значний дощ, під час грози шквал 17–22 м/с, град.
«Вдень 07 липня гроза, під час грози шквал 15–20 м/с, град. (І рівень небезпечності, жовтий). Штормове попередження про ймовірність розвитку стихійного гідрологічного явища: СГЯ-6», — йдеться в повідомленні.












Так, 7–8 липня на річках басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,5–1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, місцями вихід води на заплаву.


«При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення окремих селiв. На фонi пiдвищеної водностi на р. Стрв’яж бiля с. Луки (Самбiрський р-н, Львiвської обл.) зберiгається загроза досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих прирiчкових госпоб'єктiв та будiвель», — прогнозують синоптики.







varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни