НАБУ оголосила підозру Ярославу Дубневичу
Депутату Верховної Ради від БПП закидають привласнення понад 90 мільйонів гривень. НАБУ передало до генпрокуратури подання щодо зняття недоторканності з нардепа. Про це пише «DW».
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича («Блок Петра Порошенка») у привласненні 93,2 мільйонів гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця». Як повідомило джерело НАБУ агенції «Українські новини», привласнення цих коштів відбулося за рахунок постачання товарів за завищеними цінами в 2015–2017 роках.
За словами представника НАБУ, Дубневич організував привласнення цих коштів, перебуваючи на посаді голови комітету Верховної Ради з питань транспорту. Він начебто організував і створив умови для закупівлі елементів колії коштом підприємства «Укрзалізниці», з порушенням законної процедури, за завищеними цінами. Ці дії, за висновком НАБУ, спричинили збитки на суму 93,2 мільйони гривень.
Таким чином, Дубневича підозрюють в «організації заволодіння чужим майном у великих розмірах за попередньою змовою». Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький раніше передав генеральному прокурору Юрію Луценку подання щодо зняття недоторканності з Дубневича.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі