Начальник Львівського обласного ТЦК обіцяє вручати повістки скрізь

І на курортах також

У Львівському обласному ТЦК та СП повідомили, що на сьогодні оповіщення може здійснюватися на блокпостах, за місцем роботи, проживання та будь-де.. Про це сказав начальник Львівського обласного ТЦК Олександр Тіщенко в коментарі для ТСН.ua.

"Законодавством на сьогодні не визначено порядку, де можна чи не можна вручати повістку. Фактично її можуть вручити особисто в руки всюди, в будь-якому місці: на вулиці, блокпосту, робочому місці, за місцем проживання. Вручати повістку може представник органу місцевого самоврядування, керівник підприємства, установи, організації, де працює військовозобов’язаний, управителі багатоквартирних будинків. Також повістки можуть вручати безпосередньо посадові особи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Щодо вручення повісток на курортах – Львівська область не є винятком. У нас загальна мобілізація. Вручення повісток може здійснюватися будь-де. Скільки було вручено повісток на курорті – це конфіденційна інформація, ми не маємо права цього розголошувати. Повістки вручаються не для того, щоб людина йшла одразу воювати, а для уточнення облікових даних – щоб особа повідомила нам про свій сімейний стан, стан здоров’я та інше".

Чи будуть уповноважені особи вручати повістки на курортах і в подальшому, Олександр Тіщенко сказав так:

«Відповідно до Указу президента України, воєнний стан продовжений до 20 травня 2023 року, і так, продовжуються мобілізаційні заходи».

Як повідомлялося, на Львівщині порушникам комендантської години вручають повістки.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також