Начальниця відділення банку на Львівщині "відсидить" 9 років за привласнення майже 1 млн гривень

original
original

Начальницю трускавецького відділення ПАТ «Укрінбанк» засудили на 9 років позбавлення волі, за фінансові махінації, які вона проводила майже рік. Зловживаючи службовим становищем, зловмисниця привласнила кошти банку в розмірі майже мільйон гривень.


Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.


Як зазначається, 31 січня поточного року, під керівництвом прокурорів Дрогобицької місцевої прокуратури, суд визнав 55-річну мешканку м. Дрогобич винною у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч. 1 та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.


Будучи начальником Трускавецького відділення ПАТ «Укрінбанк» в період з 19 серпня 2014 — 6 серпня 2015 року, зловмисниця зловживаючи своїм службовим становищем, з метою особистого збагачення привласнила грошові кошти ПАТ «Укрінбанк» в розмірі майже мільйон гривень.
Жінка отримала цю суму від громадян під виглядом укладання договорів банківських вкладів між ними та ПАТ «Укрінбанк», проте зазначених договорів не уклала а отримані кошти на відповідний рахунок не зараховувала.


«Винахідлива» керівниця привласнювала кошти собі та розпоряджалась ними на власний розсуд. Поміж тим, аби прикрити свої злочинні дії, складала та видавала завідомо неправдиві офіційні документи щодо укладання наданих договорів про зарахування отриманих від вказаних осіб грошових коштів на банківські рахунки ПАТ «Укрінбанк».


Суд визнав винною злочинницю, яка ошукувала людей майже рік, та призначив покарання у вигляді позбавлення волі терміном на дев’ять років із конфіскацією належного їй майна.