Національний банк обмежив зняття готівки та зафіксував курс
Національний банк зафіксував курс гривні на рівні 29,25 грн за долар та обмежив зняття готівки на рівні 100 тисяч гривень на день. Про це повідомив голова НБУ Кирило Шевченко, пише «Економічна правда».
Національний банк зафіксував курс на рівні офіційного курсу на 24.02.2022, тобто 29,25 гривні за долар. Також регулятор призупиняє роботу валютного ринку крім операцій продажу іноземної валюти.
Зняття готівки обмежено до 100 000 грн на день без урахування виплат зарплат та соціальних виплат. Це не стосується підприємств та установ, що забезпечують виконання мобілізаційних планів уряду.
Забороняється видача готівкових коштів з рахунків клієнтів в іноземній валюті крім установ, що забезпечують виконання завдань уряду.
Вводиться мораторій на здійснення транскордонних валютних платежів з такими ж винятками. Також НБУ зупиняє операції за рахунками росіян. Банки, що випускають електронні гроші, зупиняють їхній випуск та обіг.
Банки забезпечують роботу відділень у безперебійному режимі в умовах відсутності загрози життю та здоров’ю населення. Забезпечується доступ до сейфових скриньок у безперебійному режимі.
Безготівкові розрахунки не обмежуються, банкомати підкріплюються готівкою без обмежень. НБУ здійснює бланкове рефінансування банків для підтримки ліквідності без обмежень по сумі терміном до 1 року з можливістю пролонгації ще на 1 рік.
Платежі уряду здійснюються без обмежень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Президентські вибори в Україні можуть відбутися навесні 2027 року - Подоляк
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі