Надзвичайники завершили аварійно-рятувальні роботи на Одещині
Вдалося врятувати вісьмох людей, серед яких були троє дітей
У смт Сергіївка, Одеської області, 2 липня, надзвичайники завершили розбирання завалів дев’ятиповерхівки та бази відпочинку, які зазнали руйнувань, внаслідок ракетних ударів з боку окупантів, у ніч проти 1 липня.
Вдалося врятувати вісьмох людей, серед яких були троє дітей.
Про це повідомили у «Facebook» ДСНС України.
«Станом на 18:30 год., 2 липня, у смт Сергіївка, Білгород-Дністровського району, розбирання завалів у дев’ятиповерховому житловому будинку та триповерховій будівлі бази відпочинку завершено», — повідомили рятувальники.
Нагадаємо, у ніч проти 1 липня, російські війська з авіації завдали ракетних ударів по багатоповерхівці та базах відпочинку в Одеській області.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі