Надзвичайники Львівщини врятували від знищення вогнем 5 будівель
До ліквідації пожежі залучалось 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки
Вчора, 24 жовтня, у Дрогобицькому районі вогнеборці ліквідували пожежу у будинку, а також врятували від знищення вогнем ще один житловий будинок та три господарські будівлі. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.
"О 23:03 рятувальники отримали повідомлення про пожежу в м. Борислав на вул. Народної Гвардії, Дрогобицького району. Пожежа виникла в цегляно-дерев'яному житловому будинку, критому бляхою, розміром 6х15 м", - йдеться у повідомленні.
До місця виклику виїхали рятувальники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав.
О 00:15 25 жовтня вогнеборці локалізували пожежу та о 00:40 ліквідували.
Вогнеборці врятували житловий будинок від повного знищення вогнем, а також запобігли перекиданню вогню на поруч розташований житловий будинок та три господарські будівлі.
До ліквідації пожежі залучалось 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки.
Раніше повідомляли, пожежа зі смертельними наслідками у Львівському районі: деталі від пожежників (ФОТО)
Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі