Надзвичайники повідомили подробиці пожежі у житловому будинку у Дрогобичі (ФОТО)
До ліквідації пожежі залучили 29 рятувальників та 6 одиниць спецтехніки
Вранці у Дрогобичі горів будинок у двоповерховому цегляному житловому будинку. Подія трапилася на вул. Лесі Українки. Про це раніше йшлося у місцевих пабліках, писала "Варта-1".
Повідомлення про пожежу рятувальникам надійшло о 07:07 годині.
На момент прибуття вогнеборців, з будівлі вибивався густий дим. Складність пожежі полягала, у великій площі займання, так як загорання розповсюдилось дерев’яними конструкціями будинку.
"Через сильне задимлення вогнеборці працювати у спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору. О 08:12 вогнеборці локалізували пожежу, та о 10:01 ліквідували. Вогнем знищено дах на площі 140 кв.м, стіни на площі 470 кв.м, дерев’яну сходову клітку та речі домашнього вжитку", - йдеться у повідомленні.
Фото: ДСНС у Львівській області
Читайте також: через пожежу у будинку на Львівщині ледь не згоріли інші дві будівлі (ФОТО)
До ліквідації пожежі залучили 29 рятувальників та 6 одиниць спецтехніки.
На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав. Причини та обставини пожежі встановлюватиму фахівці.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі