Нагорода від ГУР Ксюші Манекен: у ЗМІ назвали ймовірну причину

За що нагородили колишню ескортницю

Фото зі сторінки Ксюші Манекен в Instagram

Блогерка та екс-ескортниця Ксюша Манекен ( Оксана Волощук) отримала відзнаку від української військової розвідки. Ймовірно, за роботу «медовою пасткою». Таким чином вона дізнавалася важливу інформацію з російських кіл.

Про це йдеться у статті німецького видання Bild.

«Роботу шпигунів як «медову пастку» часто використовувала радянська спецслужба КДБ, особливо під час холодної війни. Це метод використання романтичних або сексуальних стосунків для отримання конфіденційної інформації від опонента», – ідеться в публікації.

У ЗМІ припустили, що Манекен була «медовою пасткою» для ГУР. Таке припущення базується насамперед на тому факті, що вона, раніше працювала в ескорті, зазначено в статті.

Раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на гучний скандал, який розгорівся в мережі після його зустрічі з топовими українськими блогерами. Політик запевнив, що на зустрічі не вручали жодних державних нагород.

З приводу ситуації з нагородження блогерки Оксани Волощук, яке викликало обурення, радник голови Офісу президента заявив, що його відомство до цього не має ніякого відношення: «Ні Офіс Президента, ні я особисто, зрозуміло, не давали жодних нагород присутнім блогерам. Тим більше нагород інших відомств. Це абсолютно неможливо. За нагородження військових і волонтерів відповідають різні відомства. Тому поставте на цьому величезну крапку».

Раніше в пресі повідомлялося, що блогерка отримала нагороду саме під час зустрічі з радником керівника Офісу президента. Однак згодом виявилося, що її відзначили ще в жовтні 2022 року. Волощук (вона ж – Ксюша Манекен) отримала відзнаку від ГУР за «відмінно виконані поставлені перед нею завдання». Проте що саме робила блогерка – не повідомляється.

Довідка: Ксюша Манекен – інфлюенсер та фотограф, за її профілем у Instagram стежать 412 тисяч підписників. Публікує здебільшого фото та відео відвертого характеру. 

В одному з нещодавніх інтерв'ю дівчина розповіла, що з 19 до 22 років займалася ескортом. При цьому вона наголошувала, що ніколи не мала інтимних стосунків з чоловіками за гроші, а лише «займалася супроводом» заможних чоловіків на світських заходах і вечірках. Серед тих, кому надавала такі послуги, були, зокрема, арабські шейхи, і певний час вона провела в Дубаї.

Пізніше відкрила шлюбне агентство.

Читайте також: у ГУР вперше прокоментували відзнаку для ескортниці

Манекен написала вчора в Інстаграм: «Комік став президентом, ескортниця отримала орден. А ви, всі такі «правильні», не отримали від цього життя ніх#я». Однак незабаром це повідомлення Волощук видалила.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена