Наєв уточнив, скільки російських військових перебуває на північному кордоні
На кордоні з РФ та Білоруссю
Командувач Об'єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що на північному кордоні з РФ та Білоруссю утримується угруповання чисельністю понад 20 тисяч окупантів. Про це повідомляє Командування Об'єднаних Сил ЗС України у Facebook.
На території Росії противник створив та утримує угруповання загальною чисельністю у близько 20 тисяч осіб, а з боку Білорусі утримується близько 1800 осіб зі складу збройних сил.
Підрозділи ворога ведуть розвідку, здійснюють обстріли прикордонних районів та активно нарощують інженерно-фортифікаційне обладнання місцевості.
Також, відмічаються заходи з переозброєння підрозділів на новітні або модернізовані зразки озброєння.
Попри це, за словами Наєва, станом на зараз обстановка у Північній операційній зоні залишається контрольованою.
Військові та правоохоронні підрозділи постійно проводять заходи бойової підготовки, нарощують системи спостереження та інженерно-фортифікаційне обладнання вздовж кордону.
Читайте також: збиття російського А-50 може відтермінувати майбутні атаки ворога
Військово-політичне керівництво Білорусі продовжує надавати допомогу РФ у збройній агресії проти України, постачаючи та ремонтуючи озброєння і військову техніку країни-агресорки.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На Львівщині біля села знайшли ракету від ПЗРК «Стінгер»
Коментарі