Наєв висловився про можливий повторний наступ рф на Київ
Ймовірність наступу на Київ існує
Ймовірність наступу найманців ПВК «Вагнера» з Білорусі на Київ існує, однак наразі загроз немає. Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв в інтерв'ю "РБК-Україна".
«Повторний наступ на Київ ніхто ніколи не відкидав. Ми розуміємо, що ворожі наміри залежать тільки від рішень вищого політичного керівництва РФ. Тож, з огляду на зазначене, така ймовірність існує, але станом на зараз вона не підкріплена силами та засобами», — сказав він.
Наєв зауважив, що це не означає, що потім «вагнерівці» не можуть спробувати піти на Київ.
«Все залежатиме від »а« — прийняття рішень, »б« — від наявності сил та засобів», — пояснив командувач.
Розвідка постійно моніторить ситуацію на кордоні та своєчасно доводить інформацію до керівництва ЗСУ та командувачів.
Читайте також: Польща переміщає до кордону з білоруссю додаткові війська
«З огляду на зазначене, командування робить все, щоб підвищити нашу здатність не допустити успішних ворожих дій на Київському напрямку. З огляду на те, що ворог може вчинити це у майбутньому — до цієї роботи ми залучаємо і голів ОВА, й інші складові сили оборони та безпеки», — додав командувач.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Коментарі