Наймасштабніші 24-годинні гірські перегони пройдуть у Карпатах
Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах Gorgany RACE 2017 , що відбудуться 1-2 липня в одному з найкрасивіших районів українських гір - околицях масиву Ґорґани, пише прес-служба ЛМР.
У програмі перегонів бігові дистанції та велозаїзди різної складності, проходження мотузкових переправ, скелелазних етапів та орієнтування на місцевості. Учасники найскладніших категорій бігтимуть горами майже 24 години без перерви.
«Це унікальна можливість випробувати свою силу, витривалість, впевненість. Для більшості учасників - це не змагання з іншими командами, і тим більше не з природою, а можливість пережити справжню пригоду і кинути виклик собі. Під час перегонів у людей часто відкриваються неймовірні запаси енергії і виявляється, що наші можливості набагато більші, ніж ті, до яких ми звикли», - розповідає засновник та постійний організатор змагань Андрій Бандрівський.
Трейловий біг (біг по різнорідній місцевості на довгі дистанції) стає все популярнішим, тож участь у Gorgany RACE доступна не лише професійним спортсменам, але й новачкам. Для них передбачені коротші дистанції.
Усі учасники змагань зберуться у таборі на урочисте відкриття та стартуватимуть одночасно. Дистанції пролягатимуть через гірські вершини та по стежках з неймовірними видами на Карпати.
Для реєстрації на виїзд звертатись до контактної особи: Ростислав Пужаковський, r.puzhakovskyi@gorgany.com, 093 727 83 43.
varta1.com.ua: Новини
Зелений четвер: ринок «Шувар» відкриває новий формат вигідних закупів
Подовжений графік роботи дозволяє зробити закупи у комфортний час
Зимова школа "Економіка. Аналітика. Право в бізнесі" для учнів у Львові: як зареєструватися
Не втрать свою можливість здобути круті бізнес-навички!
Святкове дійство "Різдвяний скарб Олеського замку": коли та де можна відвідати захід
Традиційні давні колядки, історичні куточки замку та неймовірна різдвяна атмосфера – все це частина дійства, що чекає на вас !
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі