Намагався викрасти побутову техніку та електроінструменти: на Львівщині судитимуть злодія
У Бориславі поліцейські повідомили зловмиснику про підозру у замаху на крадіжку. Фахівці відділу комунікації поліції Львівської області встановили, що 33-річний місцевий мешканець проник у квартиру і намагався викрасти побутову техніку та електроінструменти.
У Бориславське відділення поліції, 13 січня, близько 20.30 год., зателефонував небайдужий громадянин, який повідомив, що у квартиру сусіда, що на вулиці Володимира Великого, ймовірно проникла невідома особа.
На місце події негайно виїхали поліцейські, які затримали зловмисника, поблизу будинку при спробі втечі. Ним виявився раніше судимий 33-річний місцевий мешканець. Він, пошкодивши вікно, проник у квартиру 62-річного мешканця Борислава і намагався викрасти побутову техніку та електроінструменти.
Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від трьох до шести років позбавлення волі, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.
Правоохоронці проводять досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі