Наприкінці січня у Львові на ремонт закриють Хуторівку та почнуть будівництво кільця на Шевченка

Screen-Shot-2019-12-13-at-8.23.36-PM
Screen-Shot-2019-12-13-at-8.23.36-PM

Наприкінці місяця, 27 січня, у Львові розпочнуть реконструкцію вулиці Хуторівки, а 30 січня будівництво квазікільця на вулиці Шевченка, у районі вулиць Залізничної та Левандівської.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Як зазначається, вулицю Шевченка ремонтуватимуть у три етапи: після кільця займуться ділянкою від церкви святої Анни і до вулиці Ярослава Мудрого та від Ярослава Мудрого до Залізничної.

Обидві вулиці ремонтуватиме компанія ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Ремонт Хуторівки обійдеться в 125,5 млн грн, а Шевченка — у 89,6 млн грн.

Після реконструкції у районі вулиці Шевченка, Левандівської та Залізничної з’явиться кільце з новим проїздом на три смуги. Для цього підрядник має прокласти новий проїзд на місці закинутих будівель між Залізничною та Левандівською.

Квазікільце має зменшити навантаження на вулицю та дати можливість додаткового виїзду на Городоцьку для мешканців Рясного та Левандівки. Збудувати його планують менше ніж за рік.

Схема ж Хуторівки після реконструкції не зміниться. В обидва боки передбачається по дві смуги та велодоріжки. Також на вулиці прокладуть тролейбусну лінію, замінять контактні мережі та комунікації, а ще встановлять світлофорні об’єкти на поблизу будинку № 8 та між вулицями Хоткевича й Чукаріна, а також реконструюють світлофори на Хуторівці, 4б.