Нардеп з Львівщини не буде вакцинуватися і витрачатиме свої заощадження на ПЛР-тести (ВІДЕО)
Нардеп від партії «Слуга народу» Юрій Камельчук не хоче вакцинуватися від коронавірусу COVID-19 й заявив, що задля роботи у Верховній Раді готовий постійно робити ПЛР-тести. Народний обранець розповів, що для роботи у парламенті на тести на коронавірус упродовж місяця йому доведеться витрачати мінімум 3000 гривень, — пише «УНІАН».
"В основному, йде мова не тільки про вакцину (для допуску в парламент), йде мова про сертифікат — або що ви перехворіли, або що ви вакциновані, або що ви маєте ПЛР-тест. Так само як і поїздки закордон — ПЛР-тест і все«, – заявив політик.
За його словам, суму, необхідну на місяць на тести на коронавірус, легко підрахувати.
»Тут легко підрахувати: якщо, допустимо, ми будемо працювати через тиждень на пленарних засіданнях три тижні підряд, то мінімум два сертифікати на тиждень. Якщо ми говоримо, що вони коштуватимуть від 500 гривень, то це 500 множимо на два, — це тисяча, тисячу помножити на три — це 3000 мінімум на місяць. А якщо я хочу на довше — то це буде 4 000 на місяць. А якщо сертифікат буде коштувати 800 гривень, значить, відповідно це буде дорожче. Я готовий заплатити цю ціну", — зазначив «слуга народу».
Юрій Камельчук готовий постійно робити ПЛР-тести.
Раніше Юрій Камельчук стверджував, що вакцинація від коронавірусу «приносить смерть». Також нардеп писав, що носіння масок погано впливає на організм людини.
Нагадаємо, наприкінці вересня заступник голови парламенту Олена Кондратюк запропонувала допускати до роботи в парламенті лише тих нардепів, які були щеплені проти COVID-19. Пізніше було вирішено, що нардепи зможуть відвідувати Раду лише з COVID-документами.
Довідково. Юрій Олександрович Камельчук (нар. 12 лютого 1980, м. Львів) — Народний депутат України 9-го скликання. Член депутатської фракції «Слуга народу».
[arve url=«https://www.youtube.com/watch?v=nafW0vOBWag&t=4s» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі