Нардепу скандальної ОПЗЖ повідомлено про підозру в держзраді

Він свідомо діяв на шкоду суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України

На основі доказів, зібраних контррозвідкою СБУ, підозру у державній зраді отримав народний депутат України від ОПЗЖ Олег Волошин. Про це повідомляє  10 лютого прес-служба СБУ.

Повідомляється, що протягом 2020-2021 років народний обранець сприяв військово-політичному керівництву росії у підривній діяльності проти України.

«Волошин цілеспрямовано маніпулював громадською думкою українців на користь країни-агресора. Зокрема, представляв спотворену інформацію про військово-політичну та соціальну сферу нашої держави у своїх виступах та інтерв'ю. Ця та інша діяльність Волошина доводить, що він свідомо діяв на шкоду суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України», - йдеться у повідомленні.

Також в СБУ повідомляють, що Волошин ховається від правосуддя за кордоном, але вживається комплекс заходів для притягнення до відповідальності.

Як повідомлялося раніше, нардеп від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена