Народний артист України з росії віддав мільйон окупантам
Басков
Російський артист Микола Басков, який не приховує, що підтримує розв'язану Путіним війну, заявив, що пожертвував на потреби російської армії мільйон рублів (близько 525 тисяч гривень). Про це він написав у своєму блозі.
Він заявив, що в Україні нібито «не дають людям спокійно жити».
«Зараз стільки сімей чекають і переживають за своїх батьків, чоловіків і синів, багато хто потребує додаткової турботи. Сподіваюся, що мій скромний внесок допоможе хоч трохи в цьому» - написав Басков.
Він подякував російським загарбникам, які зараз вбивають мирних українців, за їхні дії.
Довідково:
Микола Вікторович Басков — російський співак, заслужений артист Росії. У 2004 році отримав також звання Народний артист України; попри антиукраїнські заяви та зокрема підтримку російського вторгнення в Україну 2022 року станом на 21 березня 2022 року не позбавлений цього звання. У вересні у Раді зареєстрували проект закону про позбавлення звання «Народний артист України» тих, хто дотримується проросійських та сепаратистських поглядів.
У листопаді, Басков, заявляв, що українських артистів, із якими він «ділив і сцену, і премії», для нього більше не існує. А про своє звання народного артиста України, яке він отримав на п'ять років раніше за звання народного артиста РФ, висловився, заявивши, що це «історія з іншого життя».
Також, вбивця відомого російського співака, проситься в Україну, щоб вбивати мирних громадян.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
Коментарі