Народного депутата України зловили на хабарі (ФОТО)
Нардепа Лабазюка із групи «За майбутнє»
![](/uploads/media/c7/85/c7850352d714f53299d3d4ac7a40b358_w640.jpg)
НАБУ і САП спільно з Віцепрем'єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України викрили чинного народного депутата, за сумісництвом власника великого будівельного та аграрного бізнесів, на пропозиції неправомірної вигоди.
Як повідомляє НАБУ, у серпні 2023 року він звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.
Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав викривачу-топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток у сумі 150 тис. дол. США. Передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці.
![](/uploads/media/3c/53/3c53b208ee4c7a17d59ebd196626ea16_w640.jpg)
![](/uploads/media/f5/56/f55658abf4505788426000c19b60cb6c_w640.jpg)
Читайте також: ДБР під час отримання 600 тис грн хабаря затримало Народного героя України.
«Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили нардепа з групи «За Майбутнє» Сергія Лабазюка на передачі хабаря», пише «Українська правда»
![](/uploads/media/79/69/7969b308f7708d8fede5d2b7yzb8debe_w640.jpg)
Надзвичайники попередили про погіршення погодних умов та ожеледицю
Погодні умови можуть призвести до погіршення руху транспорту
![](/uploads/media/da/40/da40c3665b1f677c15160ea527589636_w960.jpg)
Зеленський звернувся до військових, які втручаються у політику
Зеленський вважає, що має бути розуміння ієрархії
![](/uploads/media/8e/0d/8e0d535ecf54f8bc796469113842b1a5_w640.jpg)
Поклав своє життя, захищаючи Україну, 21-річний випускник академії ДПСУ з Львівщини Олексій Дем’ян
Народився і виріс Герой у Бориславі