Народного депутата України зловили на хабарі (ФОТО)

Нардепа Лабазюка із групи «За майбутнє»

 

НАБУ і САП спільно з Віцепрем'єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України викрили чинного народного депутата, за сумісництвом власника великого будівельного та аграрного бізнесів, на пропозиції неправомірної вигоди.

Як повідомляє НАБУ, у серпні 2023 року він звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.

Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав викривачу-топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток у сумі 150 тис. дол. США. Передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці.

Читайте також: ДБР під час отримання 600 тис грн хабаря затримало Народного героя України.

«Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили нардепа з групи «За Майбутнє» Сергія Лабазюка на передачі хабаря», пише «Українська правда»  

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також