Наслідки ракетних ударів по Луганщині: є загиблі (ФОТО)
Загинули мирні люди, зруйновані будинку
Від ворожих обстрілів Лисичанська та Сєвєродонецька військами російської федерації загинули шестеро людей. Про це, 17 червня, у своєму «Telegram»-каналі повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
«Меншає кількість вцілілих будинків, об’єктів інфраструктури, площа вільної від загарбників території, однак ворог тільки посилює вогневий вплив, вбиваючи мирних людей. Так, ракетний авіаудар по будинку культури, де переховувалися жителі Лисичанська, вже забрав три життя. Семеро осіб госпіталізовані із травмами різного ступеня тяжкості. Ще однією авіаатакою знищено будівлю профілакторію, де, ймовірно, також перебували люди. Від обстрілів на вулиці загинув місцевий мешканець. Також стало відомо про двох загиблих у старих районах Сєвєродонецька — це мати із сином», — повідомив він.
Крім того, за словами Сергія Гайдая, у Лисичанську руйнувань зазнали будівля школи та два будинки, у Гірському — 18 будинків, у Врубівці — 7. Також багато пошкоджень у селищі Синецький під Сєвєродонецьком.
Нагадаємо, що нещодавно, внаслідок збройної агресії РФ, на Луганщині загинули троє місцевих мешканців, у тому числі шестирічна дитина.
Фото: Сергій Гайдай
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі