Наслідки скандалу: чоловік блогерки-мільйонниці заявив про переїзд з України

Не повідомив куди

Нещодавно в українських соцмережах спалахнув скандал навколо української блогерки-мільйонниці, уродженки Тернополя Тетяни Пренткович та її цивільного чоловіка і батька молодшого сина Андрія Гонковського.  Тепер чоловік оголосив про свій намір переїхати. Андрій Гонковський повідомив про переїзд після скандалу з виїздом на Мальдіви під виглядом волонтера під час війни, пише Уніан

Андрій Гонковський написав, що це рішення було складним. Рік назад Андрій навіть не задумувався жити в іншій країні, але початок 2024 року змінив його плани.

"Та ви все бачили. Я впевнений, що моя аудиторія бачила і розуміла, як з моєї поїздки зробили подію всеукраїнського масштабу... І насправді на це все було б байдуже, якби це не трасформувалося в дуже конкретні погрози моїй родині. Офіційна відповідь поліції: «Це текстові погрози, ми зв'яжемося з авторами, але, якщо будуть дзвінки або особисті звернення - тоді будемо відкривати кримінальне впровадження», - написав блогер. 

Задля безпеки сім'ї, він вирішив переїхати разом з дружиною та дітьми, так пояснив чоловік своє рішення.

«Мабуть одне з найважчих рішень у моєму житті. Та коли на мене з обох сторін лягли сини Іван та Адам, і я замислився, що тільки від мого рішення залежить перебуватимуть вони в небезпеці чи в безпеці... Я зрозумів, що на даний момент це правильне рішення. Не знаю, на який час, але поки що так», - додав чоловік.

Проте, де саме далі планує жити Андрій з родиною - він не написав. 

До слова, чоловік виїхав у Польщу на благодійний захід, отримавши дозвіл як волонтер, але опинився з коханою і дітьми на Мальдівах.

Гонковський мав взяти участь у благодійному заході у Варшаві 11 січня. Втім, за його словами, захід змістили на 23 число, тому він вирішив приєднатися до Тані, яка відпочивала на Мальдівах з дітьми.

Згодом Тетяна доводила свою правоту та намагалась виправдати Гонковського. 

Згодом зіркова парочка, яка вочевидь залишилась без рекламодавців опублікувала чорно-біле фото та заявила, що у житті є імпульсивні та необдумані рішення. varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також