Наслідки удару по Львову: все, що відомо на цю мить (ФОТО, ВІДЕО)
Школи, садочок, житловий будинок...
У Львові та області 29 грудня ворог завдав ракетний удар. Пролунала низка вибухів. Внаслідок атаки одна людина загинула. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.
"Станом на зараз відомо про одного загиблого в наслідок ракетного удару.
8 людей поранено", - повідомив Андрій Садовий.
Мер оприлюднив наслідки атаки.
"Наслідки ракетного удару по Львову.
Пошкоджено 3 школи та дитячий садок.", - йдеться у дописі.
Окрім того пошкоджений будинок.
«Житловий будинок на вулиці Хоткевича. Через ракетний удар одна людина загинула, троє поранених. Інформація доповнюється», - повідомляв Максим Козицький
Додамо, що вранці 29 грудня рф після вечірньої атаки «Шахедів» взялася масовано обстрілювати Україну зі стратегічної авіації.
Пор всій Україні фіксували влучання.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі