Наслідки негоди на Львівщині: без електропостачання залишалось 234 населених пунктів
29 червня внаслідок несприятливих погодних умов на території Львівської області, що супроводжувались зливами, грозами та поривами вітру без електропостачання залишалось 234 населених пункти (182 повністю та 52 частково) в 15 районах області, частково зірвано шифер з 5 житлових та 1 господарської будівель (загалом 80 листів шиферу), блискавкою уражено смертельно 2 людини, з них 1 дитина та травмовано 2 людини, з них 1 дитина, інформує прес-служба ДСНС у Львівській області.
Зокрема, о 14:42 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Повітряна, біля місцевого озера, під час грози блискавкою було смертельно уражено дівчинку, 2008 року народження, та чоловіка, 1984 року народження. Також було травмовано двоє осіб: батька, 1981 року народження, та сина, 2007 року народження.
Травмовані госпіталізовані у 8-му міську клінічну лікарню.
Окрім цього, у с. Вощанці Самбірського району внаслідок негоди зірвано з 5-ти приватних житлових будинків 68 листів шиферу, та 12 листів шиферу з однієї господарської будівлі. Відновлення дахів мешканці будуть проводити самостійно.
Пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 4 виїзди на розчистку доріг від повалених дерев.
29 червня о 14:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину автодороги Київ – Чоп, і перешкоджає руху транспорту у с. Верхнє Синьовидне Сколівського району. Рятувальники 24 ДПРЧ м. Сколе провели роботи по розрізанню дерева та прибирання його з проїжджої частини.
О 14:40 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Стрий – Моршин у с. Миртюки Стрийського району внаслідок ускладнення погодних умов (сильний вітер) впало дерево на проїжджу частину та перешкоджає руху транспорту. Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по розрізанню дерева та прибиранню його з проїжджої частини.
О 15:42 внаслідок сильного дощу та вітру біля с. Іванівці Жидачівського району дерево впало на проїжджу частину траси Стрий-Тернопіль. Рятувальники розрізали дерево і прибрали його з проїжджої частини.
О 16:02 у с. Збруї Бродівського району дерево впало на проїжджу частину дороги Броди – Червоноград та повністю перекрило рух автотранспорту. Рятувальники розрізали дерево і прибрали його з проїжджої частини.
За повідомленням ПрАт «Львівобленерго» без електропостачання залишалось 234 населених пунктів (182 повністю та 52 частково) в 14 районах області. Найбільше постраждали Бродівський, Жовківський, Золочівський, Пустомитівський, Буський райони.
Станом на 07:00 30 червня без електропостачання залишається 148 населених пунктів (116 повністю та 32 частково) в 12 районах області.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі