Наслідки святкування: у Львові жінка обікрала свою нову "подругу"
За вчинене їй загрожує до трьох років позбавлення волі.
У Сихівський відділ поліції звернулася за допомогою 34-річна місцева мешканка. Вона повідомила, що 25 вересня, невідома особа вкрала у неї два мобільні телефони, 150 доларів США, 20 євро, 600 польських злотих та близько 1000 гривень, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Як з’ясували правоохоронці, того дня заявниця разом із подругою відзначали день народження в одному із львівських кафе. Там вони познайомилися з молодою жінкою, посадили її за свій столик, згодом запросили додому продовжити святкування. Після застілля, потерпіла заснула, а коли прокинулась, то нової «подруги» в квартирі вже не було. Як і грошей та мобільних телефонів.
Поліцейські встановили особу зловмисниці. Нею виявилася 25-річна львів’янка.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальне покарання, передбачене статтею, — позбавлення волі на термін до трьох років.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі