Наступ ворог провалив: у ЗСУ прокоментували перебіг боїв за Бахмут

Атакують «за інерцією»

Фото ілюстративне

Російські війська продовжують атакувати Бахмут «за інерцією», але тактично цю битву вони вже програли. Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Черевий в ефірі телемарафону, пише УНІАН

«Зараз вони, по суті, тактично не можуть завершити операцію із захоплення українського районного центру Бахмут. Так, там дуже активні бої, вони ще продовжують на інерції здійснювати по кілька десятків атак, але вони зазнають величезних втрат», - заявив речник.

Військовий наголосив, що нинішні дії росіян на цьому напрямі вже не тягнуть на стратегічну наступальну операцію. 

Згідно з оцінкою аналітиків з американського Інституту вивчення війни (ISW), російські заяви про те, що вони взяли під контроль вже 70% території Бахмуту, не відповідають дійсності. За оцінкою Інституту, зараз агресор утримує лише близько половини міста .

Російський терорист Ігор Гіркін-Стрєлков констатує, що зусилля російської армії щодо захоплення Бахмута не відповідають стратегічним завданням війни. На його думку, витрачаючи колосальні ресурси на «битву за хатину лісника» , Росія підводить себе до стратегічної поразки.

Читайте також: який контрнаступ потрібен Україні: відповідь аналітика

Засновник ПВК «Вагнер» ​​Євген Пригожин нещодавно заявив, що ЗСУ готують контрнаступ у районі Бахмута. Спостерігачі вважають, що ця заява може бути інформаційною підготовкою до відступу окупантів у цьому напрямку .

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена