Наступні дні є вирішальними у завершенні війни в Україні, - Стубб
Президент Фінляндії та Зеленський обговорили ситуацію й узгодили підходи до мирних зусиль
Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що найближчі дні можуть стати вирішальними для України.
"Наступні дні є вирішальними в наших зусиллях щодо досягнення справедливого та міцного миру", - Про це Стубб зазначив у соцмережі Х.
Зеленський детально поінформував Стубба про ситуацію, що склалася, і підкреслив, що майбутнє України має визначатися самою Україною, так само як безпека Європи — європейськими державами.
"Зеленський дав огляд останньої ситуації. Майбутнє України – вирішувати Україні, а європейську безпеку – Європі", - написав фінський президент.
Стубб зазначив, що взаємодія між Україною та США триває, і що саме ці дні можуть відіграти ключову роль у формуванні нового мирного порядку. Зеленський у своєму коментарі підтвердив, що під час контакту вони з президентом Фінляндії узгодили позиції щодо мирних зусиль і подальших дій. Він наголосив, що будь-яка система безпеки має формуватися за участі тих, кого вона стосується, і подякував партнерам, які підтримують спільну роботу над припиненням війни та забезпеченням тривалого миру.
"Під час розмови з Президентом Фінляндії Александром Стуббом детально скоординували позиції щодо мирних зусиль та наших подальших кроків. Маємо спільне бачення: безпека України може визначатися лише із залученням України, так само як безпека Європи може визначатися лише за участі Європи", - повідомив Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася автопригода
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Коментарі