Наступні кілька місяців визначать характер війни в Україні на наступні кілька років – The Economist

Хід війни


Чиновники на Заході, зокрема в американському Пентагоні, а також низка українських командирів дедалі більше стурбовані напрямом війни та здатністю України стримувати наступ РФ протягом наступних шести місяців. Росія зазнає важких втрат і не може воювати вічно, проте в США, Європі та Україні побоюються, що за нинішніх тенденцій переломний момент першим настане для України.
Про це пише британський журнал The Economist у статті.


На публіці він висловив впевненість і ясність, сказавши, що "Москва ніколи не здобуде перемоги в Україні".


The Economist зазначає, що Україні вдалося утримати Покровськ на Донеччині, що стало ганьбою для Путіна, проте на інших ділянках фронту РФ "прориває собі шлях через українську оборону".

У Куп'янську війська агресора "розбили" українські формування на дві частини біля річки Оскол.
У Часовому Яру на сході окупанти перетнули Сіверський Донець після шести місяців намагань.

Як пише журнал, проблема не так у втраті території, яка не така й велика та яка дорого обійшлася Росії – 600 тис. убитих і поранених з початку війни, за американськими оцінками, і 57 тис. убитих лише в жовтні, за даними української розвідки, – скільки в постійному зниженні чисельності та якості українських сил.

Українські підрозділи недоукомплектовані та перевантажені, виснажені тяжкими втратами, пише газета. Незважаючи на новий закон про мобілізацію, який набув чинності в травні, армія, за винятком кількох бригад, щосили намагається набрати достатнє підкріплення, оскільки молоді люди неохоче погоджуються на мобілізацію, яка в кращому разі безстрокова, а в гіршому – є односторонньою місією, йдеться в статті The Economist
Читайте також: У Львові на час ремонтних робіт перед обласним онкоцентром можливе ускладнення руху транспорту
Західні партнери в приватних бесідах закликають лідерів України знизити мобілізаційний вік із 25 років, щоб збільшити потенційний резерв новобранців. Але політична чутливість та страхи з приводу і без того тривожної демографічної кризи заважають будь-яким змінам, йдеться в матеріалі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також