Наступного тижня ситуація в українській енергосистемі буде відчутно складнішою, - Укренерго

Заява голови «Укренерго»

Голова «Укренерго» Володимир Кудрицький стверджує, що наступного тижня ситуація в українській енергосистемі буде відчутно складнішою, ніж цього. Про це він заявив в ефірі УП.Live.

Він сказав, що уникнути відключень побутових споживачів не вдасться через два фактори: прогнозоване зростання енергоспоживання через повернення спеки і виведення в ремонт чергового енергоблока АЕС.

«Ми будемо мати справу відзавтра вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня - ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов’язано саме з ремонтною кампанією», - сказав голова.

Кудрицький уточнив, чи можна ці ремонти перенести, відкласти або скасувати.

Читайте також: Євлаш розповів про нову тактику обстрілів рф по Україні

«Справа в тому, що ця ремонтна кампанія, вона, по суті, є кампанією з перевантаження палива, під час якого здійснюються ремонти. Тому, оскільки паливо має здатність виробляти енергію тільки певний час, і коли воно вигорає – його треба точно міняти. Тому ці речі дуже важко якось »посунути« в часі. Це можна відтермінувати на декілька днів, або на тиждень такий ремонт, але точно його не можна повністю усунути, тому що це пов’язано саме з кампанією із перевантаження палива на АЕС», - додав він.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт